Cenník markíz dostupný telefonicky, alebo e-mailom 7 dní v týždni.

Giant - výsuvná markíza

Extra triedou medzi výsuvnými markízami je markíza Giant. Jej konštrukcia so zdvojenými nosnými profilmi je masívnejšia, stabilnejšia a tým odolnejšia voči poveternostným vplyvom. Ramená lepšie napínajú látku, čo je jedna z najdôležitejších kritérií pri používaní a životnosti markízy. Markízy typu Giant sú umiestnením vhodné nie len na prekrytie terás reštaurácií, ale uplatnenie si nájdu aj nad terasami rodinných domov. Máme pre Vás pripravené najstabilnejšie markízy vo svojej kategórii.

Zdvojené oceľové nosné profily napomáhajú eliminácii síl pôsobiacich na ramená markízy. Látka výroby SATTLER spĺňa náročné požiadavky moderného tieniaceho zariadenia.Ovládanie môže byť ručné, alebo na motorický pohon. Slnečná a veterná automatika zabezpečí automatické vysúvanie v závislosti na intenzite slnečných lúčov a sile vetra.

  • Odporúčané max.rozmery: 10 m x 5 m
  • Farebné vyhotovenie konštrukcie RAL 9016 (biele), možnosť odlišnej farby konštrukcie podľa RAL vzorkovníka
  • Nájdime ideálne riešenie VÁŠHO tienenia 0907 885 014 

Máte otázky? Pýtajte sa nás

V prípade, že máte záujem o konkrétne informácie alebo máte iné špeciálne požiadavky, vyplňte prosím nasledovný formulár:


* povinné pole

Ďakujeme. Budeme vás kontaktovať do 24 hodín. V prípade ak sa neozveme (z dôvodu možnej technickej chyby) kontaktujte nás prosím e-mailom alebo na tel. čísle +421 907 885 014.

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory
Štatistické súbory

Odmietnuť