Cenník markíz dostupný telefonicky, alebo e-mailom 7 dní v týždni.

Prečo Vám môžeme poskytnúť 5 ročnú záruku?

  1. SPOLUPRÁCA: Spolupracujeme s overenými certifikovanými partnermi, ktorí sú lídrami na trhu a  zárukou kvality. 
  2. VEĽKÉ SKLADOVÉ PRIESTORY: Vedeli sme, že kvalitný a pohotový servis budeme vedieť poskytovať len vtedy, ak potrebný materiál budeme mať na sklade.
  3. STABILITA: Pôsobíme na trhu 25 rokov, čo je zárukou skúseností a stability fungovania firmy. Vypracovali sme sa postupne a momentálne máme kompletnú vlastnú manufaktúrnu výrobu.
  4. ZODPOVEDNÁ VÝROBA A KOMPLEXNÉ ODBORNÉ PORADENSTVO : K spokojnosti zákazníka prispieva aj profesionálne poradenstvo, ktoré sa osvedčuje vo väčšine zákaziek. Komunikácia medzi zákazníkom a nami nám umožňuje navrhnúť a zákazníkovi vybrať si ten najvhodnejší typ tienenia. Na mieste montáže sa skúma spôsob kotvenia, orientácia stavby v súvislosti so svetovými stranami, výber doplnkov, farby, ak je potrebné pripravujeme  vizualizáciu. Na základe týchto skutočností pripravujeme tienenie k montáži. Dlhodobé skúsenosti našich pracovníkov prispievajú k zvýšeniu efektivity a estetickosti tieniaceho zariadenia.  Táto služba sa vykonáva na mieste uskutočnenia zákazky a poskytujeme ju  bezplatne na celom území Slovenska.
  1. MOTTO: Jedno z hesiel firmy  PREDAJOM NAŠE SLUŽBY NEKONČIA

Každý zákazník je naša referencia a budúcnosť a aj preto 5 ročná záruka.

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory
Štatistické súbory

Odmietnuť