Cenník markíz dostupný telefonicky, alebo e-mailom 7 dní v týždni.

Kazetová markíza Arko

Nová kolekcia markíz typu Arko  dokonale zodpovedá aktuálnemu avantgardnému dizajnu a ultimatívnemu výkonu.Vyššia bezpečnosť a stabilita sú prítomné vďaka použitiu pevnejších materiálov a výsuvných ramien atypického prierezu. Vyššia pevnosť, silnejšie spojenie, estetika a nižšia hlučnosť sa dosiahla výmenou drôtených laniek, alebo reťazí za textilné popruhy na kĺbovom spoji ramien. Všetky krytky na markíze sú z hliníka. Čo zaručuje, že farba boxu a ramien môže byť jednotná.V boxe markízy je integrovaný kanálik pre možnosť umiestnenia LED osvetlenia.Markízy Arko v súčasnej dobe zahŕňajú najväčší pokrok v oblasti trvanlivosti, kvality, a bezpečnosti vo svojom segmente na celom trhu tieniacej techniky. Možnosť čelnej, alebo stropnej inštalácie. Ovládanie: Motorické v max. rozmedzí 6 x 4 m,ručné v max. rozmedzí 6 x 3 m, alebo motorické s možnosťou ručného ovládania v max. rozmedzí 6 x 4 m                   

Farba konštrukcie: základná RAL 9016. V prípade požiadavky podľa vzorkovníka RAL 

Látka na markízu: Sattler, Ferrari, Giofex 
Slnečná a veterná automatika zabezpečí automatické vysúvanie v závislosti na intenzite slnečných lúčov, alebo sile vetra.

Máte otázky? Pýtajte sa nás

V prípade, že máte záujem o konkrétne informácie alebo máte iné špeciálne požiadavky, vyplňte prosím nasledovný formulár:


* povinné pole

Ďakujeme. Budeme vás kontaktovať do 24 hodín. V prípade ak sa neozveme (z dôvodu možnej technickej chyby) kontaktujte nás prosím e-mailom alebo na tel. čísle +421 907 885 014.

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory
Štatistické súbory

Odmietnuť