Cenník markíz dostupný telefonicky, alebo e-mailom 7 dní v týždni.

Pergola Zen

Pevné prístrešky typu Pergola Zen s hliníkovou konštrukciou je veľmi dobrou voľbou pre každého, kto potrebuje stabilné prestrešenie s možnosťou celoročného využitia. Základom tohto systému sú variabilné hliníkové profily ktoré sa dokonale vedia prispôsobiť Vašim požiadavkám a takmer každému prostrediu. Súčasne ponúkame aj stavbu hliníkových pergol.

Jednoduchý, ale súčasne geniálny spôsob stavby konštrukcie umožňuje vykonať pomerne rýchlu zmenu usporiadania profilov bez ohľadu na to, či ju chceme skrátiť, predĺžiť, alebo hoci aj presťahovať. Takáto mobilita konštrukcie je veľmi výhodným riešením aj pre prenajímané terasy či reštaurácie.

Pergola môže byť ozvučená, vybavená osvetlením, alebo aj ohrievačmi.

Variabilite a kreativite sa nekladú obmedzenia. Dokonca sú vítané. Prístrešky samozrejme nemusia byť len tvaru obdĺžnika, alebo štvorca. Môžu byť päťhranné, šesť hranné, osem hranné…… Profily vďaka svojej pevnosti a masivite materiálu poskytujú prístrešku veľmi dobrú stabilitu za každého počasia. Nami najpreferovanejším materiálom strešného plášťa je  PVC látka TEXOUT 302 z kolekcie Précontraint Serge Ferrari. 

Ak sa rozhodnete pre Pergolu Zen získate prístrešok, ktorý Vám bude po dlhé roky veľmi slúžiť a ochráni Vás rovnako dobre či už pred najsilnejším slnkom, ako aj pred najprudším lejakom. Veľmi dôležitým aspektom je, že prepúšťa dostatok prirodzeného svetla aj do interiéru, čím šetrí výdavky za energie a ochráni stoličky, stôl, alebo záhradný nábytok v nepriaznivom počasí. Ak hovoríme o látke PVC ako o strešnom plášti na prístrešok v mnohých ľuďoch to môže vyvolať nedôveru. Potrebné je však vedieť,že látky TEXOUT 302 z kolekcie Précontraint Serge Ferrari znesú tlak cca 3,5 tony/m2. Aj preto Vám vieme na Pergolu Zen poskytnúť 5 ročnú záruku.

Máte otázky? Pýtajte sa nás

V prípade, že máte záujem o konkrétne informácie alebo máte iné špeciálne požiadavky, vyplňte prosím nasledovný formulár:


* povinné pole

Ďakujeme. Budeme vás kontaktovať do 24 hodín. V prípade ak sa neozveme (z dôvodu možnej technickej chyby) kontaktujte nás prosím e-mailom alebo na tel. čísle +421 907 885 014.

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory
Štatistické súbory

Odmietnuť