Cenník markíz dostupný telefonicky, alebo e-mailom 7 dní v týždni.

Preventívne opatrenia - Covid -19

Vážení obchodní partneri,milí zákazníci,

Vzhľadom na aktuálnu situáciu ohľadom Koronavírusu/Covid-19 Vás informujeme, že sme v našej spoločnosti zaviedli nasledovné preventívne opatrenia, ktoré majú za úlohu zabezpečiť ochranu zdravia nielen našich pracovníkov ale aj našich zákazníkov.

  1. Naši montážnici sú vybavení rúškami a ochrannými rukavicami. Sú náležite poučení aj o rešpektovaní preventívnych opatrení našich zákazníkov.
  2. Všetci kolegovia boli poučení, aby zabránili fyzickému kontaktu so zákazníkom. Jedná sa najmä o dodržiavanie požadovanej diskrétnej vzdialenosti min. 1,5m a uzatvorenia objednávky bez podania rúk.
  3. Na všetkých našich pracoviskách a vo všetkých motorových vozidlách dbáme na zvýšenú hygienu a dezinfekciu spomenutých priestorov.
  4. Zamestnanci sú informovaní o vzájomnom individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi a postupe, ako minimalizovať riziká nakazenia.
  5. Za účelom vzájomnej komunikácie prednostne využívame telefony a elektronické systémy.
  6. Zahraničné cesty a zahraničné návštevy sú momentálne úplne zastavené.
  7. Aktívne komunikujeme aj s dodávateľmi o našich zavedených opatreniach a o tom ako sa chrániť pri preberaní tovaru, či doručovaní zásielok. Súčasne od nich požadujeme dodržiavanie a rešpektovanie týchto preventívnych opatrení.
  8. Aktívne sledujeme správy a odporúčania ÚVZ a dianie na území SR a priebežne pracujeme na možných zlepšeniach ochrany zdravia, či na príprave možných scenárov v prípade zhoršenia situácie.
  9. Aj vďaka včasne zavedeným a dodržiavaným opatreniam nám výroba funguje aktuálne bez obmedzení.
  10. Dodržiavame všetky odporúčania štátnych orgánov.

Dokumenty k stiahnutiu:


 Preventívne opatrenia - Covid -19 PDF 0.12 MB

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory
Štatistické súbory

Odmietnuť