Cenník markíz dostupný telefonicky, alebo e-mailom 7 dní v týždni.

Práca počas pandémie

Vážení zákazníci.
Radi by sme sa vyjadrili ku aktuálnej situácií na trhu. 
Od roku 2020 sme sa museli začať vysporadúvať s Covid pandemickou situáciou, čo malo dopad na spoločenskú tak aj  obchodnú činnosť. 
Začiatkom roku 2021 sa začali objavovať prvé zmienky o problémoch zapríčinených touto situáciou. Nedostatok materiálu na zabezpečenie výroby, enormne rastúce náklady na vstupné suroviny, nedostatok kvalifikovanej pracovnej sily, a k tomu všetkému aj kybernetický útok na jedného z najväčších dodávateľov markízových látok, malo za následok rast cien a predĺžené čakacie doby. V niektorých prípadoch dokonca výber alternatívnych produktov.
Bohužiaľ situácia na trhu sa doposiaľ nezlepšila. Kvartálne sa zvyšujúce ceny vo všetkých odvetviach nezaručujú finančnú stabilitu. Nedostatok surovín, komponentov, elektroniky,  predlžujú termíny dodania.
Našou prioritou v roku 2022  je zaistiť plynulý chod výroby a pokrytie všetkých Vašich potrieb.
Pevne verím, že spoločne celú túto situáciu trpezlivo zvládneme.
Staré dobré príslovie „Čo môžeš urobiť dnes neodkladaj na zajtra“ je dnes aktuálne nielen z hľadiska usilovnosti, ale aj finančnej výhodnosti a rýchlejšej dostupnosti. 
O markízach, screen roletách, pergolách a zasklení sa informujte na markizy@markizy.sk, 0903 531 294. Pripravíme Vám ponuku „šitú“ presne pre Vás
ZOSTAŇME ZDRAVÍ A VYCHUTNÁVAJME SI CHVÍLE POHODY A SŤASTIA . Zostávame s Vami markízy.sk

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory
Štatistické súbory

Odmietnuť