Cenník markíz dostupný telefonicky, alebo e-mailom 7 dní v týždni.

Ako sa nedopotiť ?

Február a marec je najlepšie obdobie na plánovanie a výber tienenia terasy, okna, balkóna, altánku markízou, pergolou, roletami či žalúziami.

Ako a pre koho sa rozhodnúť? 

Z každej strany počujete ako všetci ponúkajú kvalitu. Tento pojem už prestáva byť pre zákazníka zaujímavý a preto sa mnoho krát rozhodujú len na základe ceny, alebo pri horšej variante  pekného obrázku.

    Ako sa teda postaviť k výberu tienenia markízou ?     BERTE DO ÚVAHY !!!                   

1/        Kvalitu materiálu – pri porovnávaní ceny, si preverte a porovnajte kvalitu materiálov a pevnosť  profilov.  Ideálne by bolo ak by Vám, Váš dodávateľ umožnil vidieť ktorýkoľvek komponent markízy. Keď porovnávate cenu je potrebné porovnávať aj  pevnosť komponentov.

2/        Zákaznícky servis – je prinajmenšom tak dôležitý, ako kvalita materiálov. Pre Váš komfort je dôležité riešiť odbornosť, dostupnosť a rýchlosť služby. Kvalitný zákaznícky servis je lepšie raz zažiť, ako 100 krát počuť. Začnite preto hneď na markizy@markizy.sk.  Jedno z našich kréd, ktorým sa riadime je „ PREDAJOM NAŠE SLUŽBY NEKONČIA“.

3/        Technické riešenie a návrhy tienenia  -  ak sa máte cítiť bezpečne, veľmi je dôležitá statika, odolnosť a stabilita kotvenia výrobku. Presné zameranie a navrhnutie správneho typu tienenia.

4/        Dostupnosť materiálu -  Pri havarijnom stave, spôsobenom či už nepriaznivým počasím, alebo opotrebovaním, je dôležitá rýchlosť servisu. Sme priami výrobcovia markíz (neprekupujeme markízy). Všetky komponenty máme skladom, takže vieme rýchlo reagovať na každú Vašu požiadavku.               

Čo k tomu dodať?                

Na trhu sme od roku 1995 – 28 rokov.  Spolupracujme s overenými, certifikovanými výrobcami najvyššej kvality.    

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory
Štatistické súbory

Odmietnuť