Cenník markíz dostupný telefonicky, alebo e-mailom 7 dní v týždni.

Výklopná markíza Indico

Výsuvná markíza na balkón je vhodná na tienenie malých terás, okien, ale najmä balkónov a loggií. Ramená môžu pracovať priemernou - 50% a maximálnou – 100% silou napínania. Vďaka použitiu pevnostne vysoko kvalitných materiálov sa vo svojej kategórii radí medzi najstabilnejšie markízy so zárukou dlhej životnosti. Ovládanie markízy ručné, alebo motorické.

Markíza na balkón je oceľovej konštrukcie. Najčastejšie sa používa k zatieneniu balkónov alebo okien. Cenovo patrí k najdostupnejším tieneniam. Vďaka svojej flexbilnej konštrukcii patrí k relatívne vetru odolným markízam. Možnosť využitia aj na sušenie prádla. V prípade montovania na okenný rám je možnosť interiérového ovládania tiahlom.

  • Ovládanie: kľukou alebo motoricky
  • Konštrukcia vo farebnom vyhotovení RAL 9016 (biela), možnosť odlišnej farby, podľa RAL vzorkovníka 
  • Maximálne rozmery: 6m x 2m 
  • Nájdime ideálne riešenie VÁŠHO tienenia 0907 885 014 

Dokumenty k stiahnutiu:


 Indico- Desert PDF 2.77 MB

Máte otázky? Pýtajte sa nás

V prípade, že máte záujem o konkrétne informácie alebo máte iné špeciálne požiadavky, vyplňte prosím nasledovný formulár:


* povinné pole

Ďakujeme. Budeme vás kontaktovať do 24 hodín. V prípade ak sa neozveme (z dôvodu možnej technickej chyby) kontaktujte nás prosím e-mailom alebo na tel. čísle +421 907 885 014.

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory
Štatistické súbory

Odmietnuť