Cenník markíz dostupný telefonicky, alebo e-mailom 7 dní v týždni.

Sail

Markíza Sail je ideálnym tieniacim zariadením pre zákazníkov, ktorí chcú využívať markízu po celý rok. Svojou tvarovateľnosťou sa markíza prispôsobí takmer každému priestoru. Je natoľko individuálna, že dve rovnaké sa pravdepodobne nikdy nevyrobia. Látka najčastejšie použitá na výrobu markízy je z kolekcie Précontraint Serge Ferrari. Výhodou tohto systému je, že látka sa aj pod vysokým tlakom naťahuje len minimálne. Odoláva teplotným rozdielom od -30°C do + 70°C a znesie tlak 3500 kg/m?. Ak si necháte nainštalovať markízu Sail dostanete markízu, ktorá Vás ochráni aj pred najsilnejším slnkom, aj pred najprudším lejakom. Zostáva pevne napnutá aj vo vetre a nemusíte ju zrolovať ani počas zimy. Popri tom prepúšťa dostatok prirodzeného svetla aj do interiéru a čo je najpodstatnejšie, že už nikdy nebudete musieť odkladať stoličky, zakrývať stôl, alebo záhradný nábytok
Nájdime ideálne riešenie VÁŠHO tienenia 0907 885 014 

Máte otázky? Pýtajte sa nás

V prípade, že máte záujem o konkrétne informácie alebo máte iné špeciálne požiadavky, vyplňte prosím nasledovný formulár:


* povinné pole

Ďakujeme. Budeme vás kontaktovať do 24 hodín. V prípade ak sa neozveme (z dôvodu možnej technickej chyby) kontaktujte nás prosím e-mailom alebo na tel. čísle +421 907 885 014.

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory
Štatistické súbory

Odmietnuť