Cenník markíz dostupný telefonicky, alebo e-mailom 7 dní v týždni.

Manufaktúrna výroba najstabilnejších markíz

Vážení obchodní priatelia

Ďakujem Vám a som úprimne rád, že venujete svoj čas tejto krátkej prezentácii. Jej cieľom je oboznámiť Vás s našou činnosťou a trochu aj históriou, ktorá sa píše od roku 1995.

Za uplynulých 22 rokov vytvoril život množstvo príbehov a ponaučení. Potvrdením ich správneho zužitkovania a používania je aj to, že zákazníci do dnešných dní oceňujú náš zodpovedný prístup a veľké množstvo zákaziek realizujeme prostredníctvom referencií a odporúčaní.

Roky skúseností a jedinečných realizácií mi dovoľujú vysloviť presvedčenie, že ak potrebujete stabilné tienenie s dlhodobou zárukou životnosti ste na správnom mieste.

Vyberať si môžete od najjednoduchších markíz až po tie zložitejšie a nebránime sa ani individuálnym predstavám s ktorými sa vieme stotožniť, radi ich aj zrealizujeme.

Skutočným hlavným potenciálom firmy sú však kvalifikovaní a spoľahlivý zamestnanci, ktorým by som aj touto cestou chcel vyjadriť uznanie za vykonanú prácu. Verím, že zodpovedným prístupom a profesionalitou oslovíme aj Vás a budeme sa môcť podieľať na realizácii vašich predstáv

Ďakujeme, že nás odporúčate.
Zagyi Róbert

História:

1995 – Založenie firmy Zagyi Róbert – Rolltherm
2008 – výroba prvých markíz
2010 – transformácia na Markízy s.r.o.
2010 – Sťahovanie sa do vlastných priestorov
2016 – Rozšírenie skladových priestorov

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory
Štatistické súbory

Odmietnuť