Cenník markíz dostupný telefonicky, alebo e-mailom 7 dní v týždni.

Markíza Pergola II

Prístrešky typu Pergola II s hliníkovou konštrukciou je veľmi dobrou voľbou pre každého, kto potrebuje stabilné prestrešenie s celoročným využitím. Základom tohto systému sú variabilné hliníkové profily ktoré sa dokonale vedia prispôsobiť takmer každému prostrediu. Jednoduchý, ale súčasne geniálny spôsob stavby konštrukcie umožňuje vykonať pomerne rýchlu zmenu usporiadania profilov bez ohľadu na to, či ju chceme skrátiť, predĺžiť, alebo hoci aj presťahovať. Takáto mobilita konštrukcie je veľmi výhodným riešením aj pre prenajímané terasy, reštaurácie, alebo na využitie pri rôznych akciách. V domácom prostredí nám výrazne rozšíri a obohatí životný priestor. Pergola môže byť ozvučená, vybavená osvetlením, alebo aj ohrievačmi.

Variabilite a kreativite sa ani v tomto prípade nekladú obmedzenia. Dokonca sú vítané. Prístrešky samozrejme nemusia byť len tvaru obdĺžnika, alebo štvorca. Môžu byť päťhranné, šesť hranné, osemhranné...... Profily vďaka svojej pevnosti a masivite materiálu poskytujú prístrešku veľmi dobrú stabilitu za každého počasia. Medzi najpreferovanejšie materiály strešného plášťa patrí polykarbonát – lexan, alebo PVC látka z kolekcie Précontraint Serge Ferrari. Nie sú vylúčené ani kombinácie oboch materiálov.

Ak sa rozhodnete pre Pergolu II získate prístrešok, ktorý Vám bude po dlhé roky vzorovo slúžiť k maximálnej spokojnosti a ochráni Vás rovnako dobre pred najsilnejším slnkom, ako aj pred najprudším lejakom. Veľmi dôležitým aspektom je, že prepúšťa dostatok prirodzeného svetla aj do interiéru, čím šetrí výdavky za energie a ochráni stoličky, stôl, alebo záhradný nábytok v nepriaznivom počasí.

Máte otázky? Pýtajte sa nás

V prípade, že máte záujem o konkrétne informácie alebo máte iné špeciálne požiadavky, vyplňte prosím nasledovný formulár:


* povinné pole