Cenník markíz dostupný telefonicky, alebo e-mailom 7 dní v týždni.

Posuvné sklenené závesy

Zasklievací bezpečnostný systém s použitím skla s hrúbkou 10mm, Vám zaručí ochranu pred nepriaznivým počasím. Kombináciou s vonkajším tienením získate komplexné riešenie pre Vaše pohodlie. Vonkajšie tienenie Vám zabráni prehrievaniu priestorov. Pri výbere screenovej látky Vám ponechá vizuálny kontakt a v lete zabezpečí mikrocirkuláciu vzduchu. Odporúčame ho na uzatváranie terás, balkónov alebo pergol.
Prečo si ešte nevychutnať farby jesene, zvuk dažďa, teplo slnečných lúčov, keď svieti slnko, vzduch záhrady a zimnej krajiny na pohodlnom a teplom mieste chránenom pred zimou a snehom?
Vďaka ľahkej obsluhe a inštalácii, maximálnej šírke panelov a skutočnosti, že je možné špeciálne nakonfigurovať otvory, je tento systém vhodný na uzavretie takmer každého priestoru.
Systém sa od ostatných riešení odlišuje technickými vlastnosťami, ktoré zaručujú zvýšenú bezpečnosť proti vonkajším vplyvom a nadpriemernú životnosť.
Posuvné koľajnice sú k dispozícii pre 3,4,5 a 6 príjazdových tratí.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI:
Maximálna dĺžka: 11,5 m
Maximálna výška: 2,58 m
Max. Počet panelov: 12
Minim. šírka panelu: 50cm
Maxim. šírka panelu: 98 cm
Voliteľné: Lakovanie podľa vzorkovníka RAL,
Možnosť centrálneho otvárania,
Ak sa rozhodnete pre náš posuvný sklenený systém, ponúkame vám poradenstvo, aby ste si mohli vybrať to najlepšie riešenie pre vaše potreby.
Okrem toho na systémy uzatvárania pomocou sklenených panelov máte dlhodobú záruku v trvaní 5 rokov a údržbu od nášho špecializovaného tímu.

Dokumenty k stiahnutiu:


 Katalóg Tomei PDF 0.18 MB

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory
Štatistické súbory

Odmietnuť