Cenník markíz dostupný telefonicky, alebo e-mailom 7 dní v týždni.

Prečo tieniaca technika

Stále sa zväčšujúcou črtou moderného človeka je snaha o dokonalé bývanie, vlastné pohodlie, image. Ak je táto snaha pretkaná aj starostlivosťou o zdravie, výsledný efekt sa násobí. Moderný človek dneška žije naozaj moderne.

Moderný človek vie, že ozónová vrstva slabne, pozná účinky a silu UV žiarenia. Toto poznanie a snaha o pohodlie ho nútia pohodlne sa chrániť.

A preto kvalitná tieniaca technika!

Negatívny vplyv slnečného žiarenia sa prejavuje nie len na človeku, ale aj na zariadení interiérov. Jedná sa o presklenné terasy, lodžie, výklady resp. presklenné interiéry a ich vonkajšie časti. Obyčajné sklo toto žiarenie nezachytáva. UV žiarenie mení vnútornú štruktúru niektorých materiálov a menej farebne stále predmety sa znehodnocujú.

A preto kvalitná tieniaca technika!

Slnečné žiarenie (UV) môže vyvolať akútne a chronické poškodenie kože a to nielen pri pobyte na otvorenom slnku bez UV ochrany. Chronické poškodenia kože sa čím ďalej, tým viac vyskytujú u prevažnej väčšiny ľudí v našom podnebnom pásme.

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory
Štatistické súbory

Odmietnuť