Cenník markíz dostupný telefonicky, alebo e-mailom 7 dní v týždni.

Referencie


Dobrý deň p. Zagyiová, iba by som chcela poďakovať. Chlapci boli veľmi šikovný. Ak bude príležitosť, veľmi rada Vašu firmu odporučím. Blažena D. Levice ( 12.10.2018 )

Dňa 050918 mi prišiel poštou potvrdený príjmový doklad. Ďakujem. S Markízu som spokojná. Z celého srdca ďakujem za vaše skvelé služby. Helena O. Bratislava ( e-mail  5.9.2018 )

Ďakujem za milé prekvapenie ( na Slovensku ): promptné a seriózne jednanie, dodržané slovo (extrémne krátka čakacia doba), dobre  odvedená práca. Sú ľudia, ktorí to dokážu na Slovensku. Vy ste jediní z mála na moju radosť. Ďakujem a prajem, aby sa Vám ďalej darilo. Aurélia P. Lučenec ( e-mail 5.8.2018 )

Dobrý deň p. Zagyi. Veľmi pekne ďakujem za profesionálne  prevedenú prácu. Máte super kolegov, profesionálov. Sme veľmi spokojní. Je to krásne. Veľmi sa tešíme. Foto si chlapci spravili. Ďakujeme. Pekný deň, nech sa Vám darí. Soňa R. Hamuliakovo ( sms 29.5.2018 )

Milý pán Zagyi, 
srdečne zdravím a ešte aj touto cestou by som sa Vám chcela úprimne poďakovať.
Pomohli ste mi splniť jeden z mojich snov. Nielen technicky, ale aj esteticky. Ešte som nemala veľa príležitostí dať si ráno na terase raňajky, ale už viem, ako dobre sa mi pod markízou sedí. Veľmi dobrá práca. Anna M Chorvátsky Grob

Dobrý deň, Chcel by som sa touto cestou poďakovať za ochotný prístup Vás aj Vašich kolegov pri naceňovaní, zameraní, zmenách objednávky, ako aj pri samotnej montáž. Rád budem ďalej odporúčať Vaše služby a výrobky aj v okruhu svojich známych. S pozdravom M. R. 

Dobrý deň prajem, dnes Vám naši zamestnanci namontovali vybranú markízu na balkón. Bola som maximálne spokojná s ich profesionálnym prístupom, šikovnosťou a slušným jednaním. Dnes je to už zriedkavosť stretnúť sa s takou profesionálnou firmou. Nebude mi robiť žiaden problém pochváliť Vaše služby svojim známym. Dúfam, že budem spokojná s výrobkom a že mi poslúži. S pozdravom a vďakou. Eva M. Banská Bystrica