Cenník markíz dostupný telefonicky, alebo e-mailom 7 dní v týždni.

Kyma - kazetová markíza

Kyma je moderná a vysoký komfort poskytujúca markíza. Látka a všetky súčasti markízy sú schované v kazete. Ovládanie markízy môže byť do istého rozmeru ručné, alebo  motorické. Vďaka použitiu pevnostne vysoko kvalitných materiálov a ramenám typu Premium sa vo svojej kategórii radí medzi najstabilnejšie markízy so zárukou dlhodobej životnosti. K markíze Kyma sa môžu použiť ramená typu Concept s integrovaným kanálikom pre možnosť umiestnenia LED osvetlenia.

Maximálna šírka 14 m 
Maximálny výsuv 3,5 m 
Farba konštrukcie: základná RAL 9016. V prípade požiadavky podľa vzorkovníka RAL 
Látka na markízu: Sattler, Precontraint Ferrari, Giofex
Ovládanie markízy:                                                                                                                                     a) ručné ovládanie sa odporúča len pre  dvojramenné vyhotovenia                                                               b) motorické ovládanie je voliteľné od minimálnych rozmerov až po maximálne                                             Rolovateľný vejárik má maximálne rozmery: 5m šírka a 1,2m výška                             Ovládanie rolovateľného vejárika môže byť ručné, alebo motorické

Slnečná a veterná automatika zabezpečí automatické vysúvanie, alebo zasúvanie v závislosti na intenzite slnečných lúčov, alebo sile vetra.

 Nájdime ideálne riešenie VÁŠHO tienenia 0907 885 014 

Máte otázky? Pýtajte sa nás

V prípade, že máte záujem o konkrétne informácie alebo máte iné špeciálne požiadavky, vyplňte prosím nasledovný formulár:


* povinné pole

Ďakujeme. Budeme vás kontaktovať do 24 hodín. V prípade ak sa neozveme (z dôvodu možnej technickej chyby) kontaktujte nás prosím e-mailom alebo na tel. čísle +421 907 885 014.

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory
Štatistické súbory

Odmietnuť